X

YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKASI

 

 

LATİN REKLAM; kullanım amaçları ve yasal gerekliliklere uygun şekilde, belirlediği hedef sektörlerin hızla değişen ve gelişen iletişim sistemleri ihtiyaçlarını en modern şekilde tasarlayan, en yüksek kalite standartlarında ve rekabetçi fiyatlarla üreten, satış sonrası yeterli hizmet sunan profesyonel, güvenilir, araştırmacı bir partnerdir.

 

LATİN REKLAM; tüm bu işleri, yeterli personel, bina, ekipman ve yardımcı sistemler ile donatılmış şekilde insan ve çevreyi ön planda tutarak gerçekleştirmektedir. Türkiye ve Avrupa Birliği güncel iyi imalat uygulamaları gerekliliklerini temel alarak, faaliyet gösterdiği tüm şehirlerde lider sorumluluğunda öncü girişimlerde bulunmakta ve kararlı problem çözücü niteliğini sürekli geliştirmektedir.

 

Tüm çalışanların, müşterilerin ve tedarikçilerin katılımını sağlayan, ekip çalışmasının uygulandığı, eğitime önem veren bir topluluğun sürekliliği için gereken mücadeleyi vermektedir.

 

Yürüttüğü tüm faaliyetlerde sürekli iyileştirmeyi, doğal kaynakların etkin kullanılmasını, yasalara tam uyum ve kirliliğin önlenmesini, faaliyetleri sırasında oluşan atıkların öncelikli olarak kaynağında azaltılmasını ve ayrıştırılmasını, geri dönüşüme kazandırılmasını, en uygun yöntemlerle bertaraf edilmesini, iş ve işçi güvenliğinin yasalara en uygun şekilde sağlanmasını; kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği politikasının temeli kabul eder. Revizyon gerekliliği için yılda bir kez YGG toplantısında gündem maddesi olarak ele alır.

 

LATİN REKLAM bir kültür, bir marka ve bir partner olarak müşterilerinde her zaman çözüm, güven ve tatmini oluşturacak faaliyetlerini sürdürecektir.

 

 

 

 

Turgut KAHRAMAN

Yönetim Kurulu Başkanı

 

İletişim

Latin Reklam Tanıtım Birimleri San. Tic. A.Ş.

Kavaklıdere, Çıtak Sokak, No:6/A, Bornova / İzmir

+90 (232) 360 13 33

info@latinreklam.com

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!


  

 

 
123movies